SRR4018-1R8Y
MFR.Part #
SRR4018-1R8Y
JLCPCB Part #
C2051070
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.8uH 2.2A 2.35A 58mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS