SRP7050TA-330M
MFR.Part #
SRP7050TA-330M
JLCPCB Part #
C6496164
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
200mΩ 2A 3.5A 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS