SRP7050WA-330M
MFR.Part #
SRP7050WA-330M
JLCPCB Part #
C19947703
Package
SMD,7.9x7.3mm
Description
111mΩ 33uH 4.9A 4A AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.3mm Power Inductors ROHS