YSPI0750T-2R2M
MFR.Part #
YSPI0750T-2R2M
JLCPCB Part #
C49140855
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 12mΩ 14A 2.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS