SRP1270-1R0M
MFR.Part #
SRP1270-1R0M
JLCPCB Part #
C2045682
Package
SMD,13.7x13.7mm
Description
1uH 2.1mΩ 32A 50A ±20% SMD,13.7x13.7mm Power Inductors ROHS