SRF0703A-150M
MFR.Part #
SRF0703A-150M
JLCPCB Part #
C7084456
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
1.83A 119mΩ 15uH 2.05A AEC-Q200 ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS