4116R-1-123LF
MFR.Part #
4116R-1-123LF
JLCPCB Part #
C1358381
Description
12kΩ 16 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS