MF-RX025/72-0
MFR.Part #
MF-RX025/72-0
JLCPCB Part #
C1562134
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1Ω 2.5s 250mA 3Ω 40A 450mW 500mA 72V 插件 Resettable Fuses ROHS