SMBJ7.5CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ7.5CA-Q
JLCPCB Part #
C1518390
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 100uA 16.8V 233A@8/20us 600W 7.5V 9.83V Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS