SRR1210A-391M
MFR.Part #
SRR1210A-391M
JLCPCB Part #
C2051880
Package
SMD,12x12mm
Description
1.1A 1.3A 390uH 600mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS