SDR1006-820KL
MFR.Part #
SDR1006-820KL
JLCPCB Part #
C7075344
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.9A 1A 250mΩ 82uH ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS