SDR1006-561KL
MFR.Part #
SDR1006-561KL
JLCPCB Part #
C1499393
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.9Ω 330mA 560uH 660mA ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS