SDR1006-180ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1006-180ML
JLCPCB Part #
C1331322
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
18uH 2.15A 3.8A 90mΩ ±20% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS