SDR1006-391KL
MFR.Part #
SDR1006-391KL
JLCPCB Part #
C1330979
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1.3Ω 390uH 480mA 800mA ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS