RL875-681K-RC
MFR.Part #
RL875-681K-RC
JLCPCB Part #
C1335146
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
1.96Ω 330mA 680uH ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS