4604X-101-272LF
MFR.Part #
4604X-101-272LF
JLCPCB Part #
C1358942
Description
2.7kΩ 200mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS