PWR2615W2701J
MFR.Part #
PWR2615W2701J
JLCPCB Part #
C4167591
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS