SMLJ54CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ54CA
JLCPCB Part #
C1973697
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW 54V 66.3V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS