4607X-101-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4607X-101-101LF
JLCPCB Part #
C1359193
Package
SIP-7-2.54mm
Description
100Ω 200mW 6 7 ±100ppm/℃ ±2% SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS