PM125SH-102M-RC
MFR.Part #
PM125SH-102M-RC
JLCPCB Part #
C7261485
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7Ω 1mH 600mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS