4606X-101-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606X-101-104
JLCPCB Part #
C19507926
Package
SIP-6
Description
100kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays