CW105550A-30NJ
MFR.Part #
CW105550A-30NJ
JLCPCB Part #
C2046233
Description
2.35GHz 25@250MHz 300mΩ 30nH 400mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS