4609M-101-681LF
MFR.Part #
4609M-101-681LF
JLCPCB Part #
C1358723
Package
SIP-9-2.54mm
Description
250mW 680Ω 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS