CRM1206AFX-12R0ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRM1206AFX-12R0ELF
JLCPCB Part #
C19947111
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS