CRM1206-JX-R051ELF
MFR.Part #
CRM1206-JX-R051ELF
JLCPCB Part #
C3971825
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS