ERJ-PM8F6044V
MFR.Part #
ERJ-PM8F6044V
JLCPCB Part #
C5638548
Description
-55℃~+155℃ 6.04MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS