CG0603MLU-3.3E
MFR.Part #
CG0603MLU-3.3E
JLCPCB Part #
C2655531
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.05pF 1 25V 3.3V 5nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS