4606X-101-560
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4606X-101-560
JLCPCB Part #
C19582481
Package
SIP-6
Description
200mW 5 56Ω 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays