4420P-T02-273
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4420P-T02-273
JLCPCB Part #
C1360628
Package
SOIC-20-300mil
Description
160mW 19 20 27kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS