CDNBS08-T24C
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDNBS08-T24C
JLCPCB Part #
C3702015
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 12A@8/20us 24V 26.7V 49V 500W 50pF Bidirectional Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS