PWR4525WR047J
MFR.Part #
PWR4525WR047J
JLCPCB Part #
C4237347
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 47mΩ Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS