4820P-3-332/332LF
MFR.Part #
4820P-3-332/332LF
JLCPCB Part #
C1737976
Description
20 3.3kΩ 36 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS