4820P-T01-470
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4820P-T01-470
JLCPCB Part #
C1361150
Package
SOIC-20-5.6mm
Description
10 160mW 20 47Ω ±250ppm/℃ SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays