4818P-T02-122LF
MFR.Part #
4818P-T02-122LF
JLCPCB Part #
C19945863
Package
SOM-18
Description
1.2kΩ 17 18 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOM-18 Resistor Networks, Arrays ROHS