SMBJ13A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ13A-QH
JLCPCB Part #
C1980891
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 140A@8/20us 17.2V 1uA 28V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS