CRT0603-BY-5101ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-5101ELF
JLCPCB Part #
C4054021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS