4816P-1-223DLF
MFR.Part #
4816P-1-223DLF
JLCPCB Part #
C5506334
Description
16 160mW 22kΩ 8 ±0.5% ±100ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS