4310R-102-122LF
MFR.Part #
4310R-102-122LF
JLCPCB Part #
C1360334
Description
1.2kΩ 10 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS