4308R-102-102LF
MFR.Part #
4308R-102-102LF
JLCPCB Part #
C5500943
Package
SIP-8
Description
1kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS