SRP5050FA-100M
MFR.Part #
SRP5050FA-100M
JLCPCB Part #
C5926045
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10uH 43mΩ 5A 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS