SDE0604A-1R5M
MFR.Part #
SDE0604A-1R5M
JLCPCB Part #
C1331881
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.5uH 18.5mΩ 5.3A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS