3329H-1-503
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-503
JLCPCB Part #
C6059319
Package
Plugin
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors