MOV-14D911K
MFR.Part #
MOV-14D911K
JLCPCB Part #
C1527622
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.5kV 175J 220pF@1kHz 4.5kA 550V 600mW 745V 910V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS