2200HT-102-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200HT-102-V-RC
JLCPCB Part #
C3350058
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
1.9A 1mH 490mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Power Inductors ROHS