SRR7045-120M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR7045-120M
JLCPCB Part #
C6684351
Package
SMD,7x7mm
Description
1.8A 12uH 50mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS