2200HT-101-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2200HT-101-V-RC
JLCPCB Part #
C1331825
Package
Plugin,D=1mm
Description
100uH 5.3A 61mΩ ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS