3386T-1-105LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386T-1-105LF
JLCPCB Part #
C6410863
Package
Plugin
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS