BZT52B14S
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52B14S
JLCPCB Part #
C22469037
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 13.72V~14.28V 14V 170Ω 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS