OQ2012500300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2012500300G
JLCPCB Part #
C6134852
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x20P 20 20P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS