OQ2012510300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2012510300G
JLCPCB Part #
C6944337
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x20P 20 20P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS